BİZ KİMİZ

NECDET ALİ ATEŞ – KURUCU

Necdet Ali Ateş, orta öğrenimini Üsküdar Amerikan Lisesi’nde tamamladıktan sonra AFS Kültürlerarası Değişim Programı ile 2004 yılında Arjantin’nin Cordoba şehrine gitmiş ve burada gönüllü bir ailenin yanında 1 sene yaşadıktan sonra Türkiye’ye geri dönmüştür. Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi’nde endüstri mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Erasmus programıyla Madrid Teknik Üniversitesi’nde 1 yıl öğrenim gördükten sonra halen öğrenciyken İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nde kulüp tercümanı olarak çalışmıştır. 3 senelik İBBSpor tecrübesinden sonra 2012 yılında Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu yedek üyeliğine seçilmiş ve Genç Milli Takımlar ile bir çok kez kafile başkanlığı yapacağı 5 yıllık bir hizmet dönemi geçirmiştir. Bu sırada FIFA ve CIES kurumlarının Türkiye’de TFF ile ortaklaşa düzenledikleri Spor Yönetimi Sertifika Kursunu tamamlamıştır. 2014 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin desteklediği, dünyanın en prestijli Spor Yönetimi yüksek lisans programı olan AISTS MAS programını almıştır. 2015 – 2017 yılları arası Galatasaray Spor Kulübü Pazarlama Departmanı’nda sponsorluklardan ve ticari anlaşmalardan sorumlu olarak çalışmıştır. 10 yılı aşkın futbol endüstrisi tecrübesi, kültürlerarası iletişim deneyimi, sportif ve ticari geçmişinden güç alarak All In Sportif Danışmanlık şirketini kurmuştur. Profesyonel sporcu adaylarına, profesyonel sporculara, sportif organizasyonlara ve markalara sportif ve ticari kariyer ve yönetim danışmanlığı vermekte ve dünya genelinde iş ortaklarıyla tüm bu hizmetleri evrensel düzeyde sağlamaktadır. N. Ali Ateş Arjantin, İspanya ve İsviçre’de eğitim, iş ve yaşam tecrübesine sahip olup, İngilizce, İspanyolca, Portekizce ve İtalyanca konuşmaktadır.

MONILABB – ATLETİK PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ
Monilabb; bireysel ve takım performansına ve sağlığına etki edebilecek tüm verilerin toplanması, ilişkilendirilmesi, anlam kazanması, takım içi aktarımı ve etkin şekilde kullanımı için geliştirilmiş, Türkiye’nin ilk ve tek gelişmiş Atletik Performans Yönetim Sistemi’dir. Monilabb sporcularımızın hem profesyonel sporcu bilinci kazanımları ve yaşantılarını sağlamak hem de ekibimiz tarafından performans, fiziksel ve zihinsel durum ve sakatlık risk analizlerinin yapılabilmesi için kullandığımız çözüm ortağımızdır.
www.monilabb.com

ÖZGÜR ATAÇ – SPOR PSİKOLOĞU

Özgür Ataç, İstanbul’da doğmuş, büyümüş, farklı şehir ve ülkelerde yaşadıktan sonra İstanbul’a geri dönmüştür. Akademik eğitimini sırasıyla; Üsküdar Amerikan Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi ve University of Roehampton’da tamamlamıştır. Spor Psikolojisi alanında ‘MSc’ ünvanına sahiptir. Şu anda aktif olarak Antuka Tenis Akademisi, ve Bahçeşehir Supermassive ile çalışmalar yürütmekte, bireysel seanslar gerçekleştirmekte ve kurumsal eğitimler vermektedir. Geçmişte destek verdiği ekipler arasında; Trabzonspor Futbol A Takımı, Türkiye Basketbol Federasyonu Genç Milli Takımlar, Galatasaray Londra Futbol Akademisi, Türkiye Hokey Federasyonu, Büyük Britanya Paralimpik Voleybol Takımı bulunmaktadır.Gestalt ekolü çalışmalarında kullandığı başlıca anlayıştır ve bunun spora  uyarlanmasında özel çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca DBE tarafından aldığı uluslararası geçerli EMDR terapisi eğitimiyle birlikte özellikle fobi ve travma konularında yetişkinlerle çalışmalar yürütmektedir.

ONUR YAYAK – BİREYSEL PERFORMANS ANTRENÖRÜ

Displaying d683ada9-2951-41e8-b117-e314b37f4935.JPG

Onur Yayak, 1989 Kırklareli Babaeski doğumlu, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra spor alanında çalışma kararı alıp Fitness ve Performans Koçluğu yönünde kendisini geliştirmeye adamıştır. 10 yıl amatör seviyede futbol oynadıktan sonra sporculara bireysel koçluk alanında hizmet vermeye başlamış ve halihazırda sahibi olduğu Ludus Athletics spor merkezinde eğitim vermektedir. Adidas Runners İstanbul kaptanlığı yapmış ve profesyonel sporculara bireysel antrenörlük ve fiziksel gelişim koçluğu yapmaktadır.

AV. BURÇİN ÇELEN – HUKUK DANIŞMANI

Burçin Çelen, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2010 Yılında FIFA Master programı tamamladıktan sonra Galatasaray Spor Kulübünde avukat olarak hizmet vermeye başladı. 2010-2017 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübünü temsil etti ve 2017 yılında kendi ofisini kurdu. O tarihten bu yana Spor Hukuku başta olmak üzere, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku ve Fikri Sınai Haklar Hukuku alanlarında müvekkillere hizmet vermeye devam ediyor.