Ne Yapıyoruz

PROFESYONEL SPORCU TEMSİLCİLİĞİ

Profesyonel futbolcuların kariyerini 360 derece planlayarak, saha içi performans analizleri yapıyor, bireysel sportif ve sosyal gelişimlerinin takip ediyor, kontrat süreçlerinde maddi ve imaj haklarının korunması ve potansiyellerinin karşılığı olan seviyelerde oynamalarını dünya genelinde 100’den fazla güvenilir ve şeffaf partnerden oluşan ağımız ile sağlıyor ve sporcuları temsil ediyoruz.

HAZIRLIK KAMP ORGANİZASYONU

Futbol takımlarının kış döneminde en iyi şartlarda kamp yapabilmeleri için Antalya ve çevresinde anlaşmalı olduğumuz tesisler ile hazırlık maç organizasyonları ile tüm kamp organizasyonlarını düzenliyoruz. Yaz döneminde yerel partnerlerimiz ile Hollanda’nın en üst düzey kamp tesislerinde takımlarımızı ağırlamak ve gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.

SPONSOR İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Sponsorluk ilişkileri yönetimindeki 8 yılı aşkın tecrübemiz ile sporcuların ve markaların karşılıklı memnuniyet ve kazanımlarının sağlandığı anlaşmalar ve bu sayede hem sporcuların performans ve marka gelişimlerini hem de sponsorların ticari çıkarlarının korunduğu sponsorluk anlaşmalarını geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sporcularımızın sponsorluğun getirdiği sorumluluk ve bilincin farkında olmaları konusunda eğitimler veriyor, sponsorlar ve sporcuların mükemmele yakın eşleşmelerle memnuniyetlerini sağlıyoruz.

SPORCU KARİYER PLANLAMASI

Diğer meslek dallarına nazaran kısa olan profesyonel sporculuk kariyerlerinde sporcularımıza potansiyellerine en yakın olabilecekleri seviyeye ulaşmaları ve o seviyeyi sürdürebilmeleri için yardımcı oluyoruz. Sportif kariyeri bir yol olarak nitelendirirsek bu yolda kendilerine, kariyerlerine yön verecek tercihleri yaparken yardımcı oluyor ve önlerine çıkan fırsatları en mutlu olacakları şekilde değerlendirmek ve hayatlarının sporcu kariyerleri sonrasında da düzenli ve sağlıklı bir şekilde devam etmesi için rehberlik ediyoruz. 

LİSANSLI ÜRÜN YÖNETİMİ

Kulüpler ve perakende ürün markalarının birlikte geliştirecekleri ürünler sayesinde hem kulüplere çok önemli bir gelir kazandırmanın yanı sıra futbolun dışında, çeşitli ürünlerle perakende ürün pazarında yayılarak sporun dışında da geniş kitlelere kulüp markasını ulaştırma imkanı sağlanmaktadır. Markalar da ürünlerini kulüplerin taşıdığı eşsiz değerler ve taraftar/müşteri potansiyeli ile birleştirdiklerinde çok karlı projeler gerçekleştirdiklerini görüyoruz. Lisanslı ürün yönetimi ve iş geliştirmesi konusunda 15 yılı aşkın deneyimimiz ile tüm paydaşların kar elde ettiği ve marka bilinirliği ve erişimini geliştirdiği projeler üretmek bizim işimiz.

YABANCI SPORCULARA YEREL DESTEK ( LOCALIZATION )

15 yılı aşkın kültürlerarası tecrübemiz ile yabancı bir sporcunun yeni bir ülke, kültür, çevre, çalışma düzeni ve dile adapte olup, yeni çalışma ortamını benimsemesi, hayatını kendi başına idare ettirmesi ve bu sayede performansını en üst düzeye çekebilmesi için “yerelleştirme” hizmetleri veriyoruz. Yabancı bir sporcunun saha ve bağlı bulunduğu spor organizasyonu dışında kalan tüm ihtiyaç ve sorunları ile bizzat ilgileniyor ve prensip olarak yeni geldiği kültüre ve ülkeye organik bir şekilde dahil olmasında yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda profesyonel kariyerini yurtdışında sürdürmek hedefi olan sporcular için de oryantasyon çalışmaları, mental ve kültürel hazırlık gibi eğitimsel çalışmalar da yapıyoruz.

SPOR HUKUKU DANIŞMANLIĞI

SPORCU İMAJ VE MARKA YÖNETİMİ

PROFESYONEL SPORCULAR İÇİN VARLIK YÖNETİMİ

Profesyonel sporcuların, diğer mesleklere nazaran daha “kısa” olan profesyonel spor kariyerleri boyunca elde ettikleri gelirlerinin, tüm yaşamları boyunca kendilerine sürdürülebilir, karlı, sağlıklı ve güvenilir maddi kaynaklar olarak şekillendirilmesi için yurtiçi ve yurtdışındaki yatırım seçeneklerimizle sporcularımızın hizmetine sunuyoruz. Ayrıca sporcularımızın ticari anlamda ilgi duydukları sektörlerde bilinçlenmeleri ve kanun, yönetmelik ve teamüller hakkında bilgi sahibi olmaları için konunun uzmanı finans, hukuk ve sektörel bilirkişiler ile ortak bilgilendirme süreçleri üzerinde çalışmalar yapıyoruz.